Prosty sposób na lepszą wydajność pracy w biurze

Dobra organizacja pracy usprawnia funkcjonowanie każdego podmiotu, dlatego chcąc działać efektywnie i optymalnie wykorzystać czas spędzony w biurze, warto zadbać o narzędzia ułatwiające odnalezienie się w natłoku spraw. Wraz z nadejściem nowego roku należałoby wyposażyć pracowników w wygodny i użyteczny kalendarz – podczas obowiązków realizowanych przed komputerem doskonale sprawdzi się taki w większym formacie – Term.-Planer A2 z listwą 2023 Kawa jest odpowiednich rozmiarów i pozwoli zaplanować zadania na każdy tydzień.

Dlaczego do biura lepszy będzie duży planer?

Asortyment terminarzy jest naprawdę zróżnicowany – przybierają formę książkową, kalendarzy wiszących i takich do postawienia na biurku, ale też wiele modeli tworzonych jest na kształt sporych rozmiarów notatników zawierających arkusze wyodrębniające każdy tydzień roku. Czym charakteryzują się ostatnie z wymienionych?

– podgląd na poszczególne miesiące roku bieżącego i następnego

– wyodrębnione dni tygodnia z podziałką godzinową, co pozwala bardzo dokładnie w czasie ulokować dane zadanie do wykonania

– spora przestrzeń na swobodne, bieżące zapiski

– atrakcyjny wizualnie motyw ozdobny

– możliwość stosowania jako podkładka pod laptop

Kalendarz biurkowy 2023 do biura w formie takiego terminarza umożliwi nanoszenie istotnych informacji na bieżąco – w trakcie rozmowy telefonicznej z kontrahentem, podczas wymiany wiadomości mailowych czy rozmów ze współpracownikami. To bardzo komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba odrywać się od pełnionych obowiązków. A zapisana od razu informacja nie zginie pod naporem piętrzących się komunikatów do zapamiętania.

Nie tylko motyw kawowy

Term.-Planer A2 z listwą 2023 Kawa jest jednym z wielu dostępnych wzorów. Planery różnią się motywem przewodnim, kompozycją, a nawet formatem, ponieważ oprócz tych rozmiaru A2 można nabyć terminarze nieco mniejsze, B3, które spiszą się, gdy powierzchnia blatu jest nieco bardziej ograniczona. Prezent od pracodawcy dla pracowników w takiej postaci niewątpliwie pozytywnie odbije się na działalności całej organizacji, korzystnie wpływając na wydajność podejmowanych działań. Kalendarz biurkowy 2023 dużego formatu cechuje się wysoką funkcjonalnością, a po zakończeniu danego tygodnia arkusz można oderwać, by skupić się na sprawach, które są przyszłością.

Posts Tagged with…